Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lara Croft a její dětská dobrodružství.

Na stránkách GameTap dostali zajímavý nápad. Když už existuje mladý Indiana Jones, mladý Herkules, a dokonce i mladý Superman, proč by se stejné pocty neměla dočkat i světoznámá archeoložka Lara Croft?

Tvůrci GameTapu se tedy kvůli 8. dílu z animovaného seriálu "Re-Visioned Tomb Raider" spojili se zkušenou autorkou komixových titulů Gail Simonovou, a vrhli se na produkci "Pre-teen Tomb Raidera". Úchylné jedince mezi vámi teď asi zklameme, ale opravdu nejde o pedofilův splněný sen (i když je pravda, že název mohl být zvolen citlivěji). Pre-teen Tomb Raider je krátký (asi 6:30 min.) animovaný počin s mladou Larou v hlavní roli. Ti, kteří nechtějí vědět nic o příběhu, nechť přestanou číst ... TEĎ!

Takže můžeme? Dobrá tedy. Na počátku Lara kamarádkám ukazuje starobylou zlatou dýku, kterou ukradla ze školní sbírky. Načapá jí však ředitelka, artefakt jí zabaví a ještě dá Laře přednášku o správném chování. K večeru se tedy mladá studentka rozhodne pomstít a znovu se dýky zmocnit. Hlídacího psa uplatí kotletou, nočnímu strážnému uteče, a starožitnosti se obratně získá zpět. K tomu ředitelce neopomene přichystat také malé překvapení... Ale víte co? Stejně se na to radši koukněte sami, stojí to za to.